Robotický vysávač ProfiVac ROBOTO » Profivac

Robotický vysávač ProfiVac ROBOTO

Odborníci už dlhé roky odporúčajú na najjednoduchšie, najtichšie, najrýchlejšie a najprecíznejšie čistenie interiérov používať centrálny vysávač.

Už žiadne namáhavé vysávanie vďaka robotickému vysávaču ProfiVac ROBOTO

S ďalším rozvojom a spojením technológie centrálneho vysávača s robotickou technikou sa nám podarilo takmer úplne odstrániť námahu z vysávania! Už viac nestrácajte čas vysávaním, pretože robotický vysávač ROBOTO a centrálny vysávač ProfiVac to radi urobia za Vás!

roboticky vysavac roboto

Najväčšia inovácia od vynájdenia vysávača!

ROBOTO je prvým a momentálne jediným robotickým vysávačom, ktorý je vďaka špeciálnej nabíjacej stanici plne automaticky spojený s centrálnym vysávačom ProfiVac. ROBOTO pozostáva z robota, ktorý vďaka inteligentnej technológii čistí podlahy, a samočistiacej dokovacej stanice.

A takto to funguje: ROBOTO vysáva obytné plochy Vášho domu alebo bytu. Po približne 90 minútach sa samostatne vráti k nabíjacej stanici. Tu sa napojí a počas toho, ako sa dobíja batéria, centrálny vysávač ProfiVac vyprázdni a vyčistí ROBOTO úplne automaticky. A to stále dokola. Raz do roka je však potrebné  centrálny vysávač vyprázdniť.

Robotický vysávač ROBOTO je dokonalým doplnením každého centrálneho vysávača. 

Počas samočistiaceho procesu vyprázdňuje ROBOTO nielen nádobu na prach, ale zároveň čistí vysávacie kefy a regeneruje filter. Výrazne sa tak redukuje bežná údržba. Výsledkom je vysoká miera efektívnosti.

Používanie robotického vysávača ROBOTO je veľmi jednoduché a inovatívne. Disponuje rôznymi funkciami a čistiacimi programami. Od ostatných robotov na trhu ho odlišuje  jedinečná integrácia do systému centrálneho vysávača.

ROBOTO je možné ovládať rôznymi spôsobmi. Prostredníctvom tlačidiel, cez aplikáciu (iOS alebo Android), Google-Home, Amazon Echo, Alexa alebo ovládačom.

roboticky vysavac nabijanie
Programovanie môže byť aktivované aj na diaľku cez domácu WiFi sieť. Systém funguje absolútne autonómne, aj keď nie ste doma. ROBOTO vyšle hlasové signály po prijatí pokynov a je vždy s maximálnou efektívnosťou pripravený vyčistiť podlahy Vášho domu.

Samočistiaca dobíjacia stanica je vybavená automatickým ventilom, ktorý uzatvára spojenie medzi nabíjacou stanicou a systémom centrálneho vysávača. Otvára sa iba počas samočistiaceho procesu. Vďaka tomu môžete centrálne vysávať bez toho, aby ste museli odpojiť dobíjaciu stanicu od zásuvky vysávača.

roboticke vysavace

Zredukovaná výška ROBOTO (len 7,5 cm) umožňuje vysávať pod nábytkom, pohovkami alebo posteľou.

Robotický vysávač kompatibilný so všetkými centrálnymi vysávacími systémami

Vyvinutý pre použitie s centrálnym vysávačom ProfiVac, aj so všetkými dostupnými značkami centrálnych vysávačov. Technológia Plug & Play umožňuje okamžité používanie.

roboticky vysavac

Ak staviate dom

Pri novostavbe vieme naplánovať zásuvky a prípojky pre ROBOTO tak, že zároveň môžete vysávať centrálnym vysávačom a používať ROBOTO. Pre 1 podlažie potrebujete asi 1 vysávaciu zásuvku navyše.

Pri plánovaní v novostavbe máte možnosť vybrať si najlepšiu pozíciu, ako napríklad v skrini alebo pod kuchynskou skrinkou s minimálnou výškou 13 cm.

Ak už máte centrálny vysávač ProfiVac alebo inú značku

Robotický vysávač ROBOTO môžete zapojiť do existujúcich vysávacích zásuviek a ROBOTO samostatne a plne automaticky čistí Váš dom alebo byt. Ak chcete opäť vysávať centrálne, ROBOTO odpojte a vysávajte hadicou opäť samostatne.

Inštalácia ROBOTO je jednoduchá, rýchla a bezpečná.

Odporúčame Vám využiť na každom poschodí jeden ROBOTO. Napr. jeden pre prízemie a jeden pre poschodie. Tak čistí ROBOTO denne v celom dome prach a nečistoty a Vám stačí povysávať dôkadne centrálnym vysávačom raz týždenne.

Kúpiť však môžete aj len jedno zariadenie ROBOTO. V pondelok ho zapojíte do vysávacej zásuvky centrálneho vysávača na prízemí, v utorok do vysávacej zásuvky na poschodí, striedavo podľa Vašej potreby.

Jednoduchšie, čistejšie, úspornejšie a pohodlnejšie to už v budúcnosti zrejme nepôjde.

 

TECHNICKÉ PARAMETRE ROBOT:

 

Napätie (V)

240 / 24

Príkon (W)

25

Podtlak (Pa)

1800

Hlučnosť (dB) 

<65

Doba vysávania(min) 

100

Kapacita lítiovej batérie (mAh)

2.600

Plocha vysávaná na jedno nabitie (m2)

60

Senzor proti pádu (počet)

4

Hlasová komunikácia

anglicky

Nárazové senzory (počet)

11

Uhol stúpania (°) 

15

Max. výška prekážky (mm)    

15

Minimálna podjazdová výška (mm)  

80

Kapacita nádoby na prach (ml)  

600

Kapacita nádoby na vodu (ml)  

150

Rozmery ROBO - priemer x výška (mm)

350 x 75

Hmotnosť ROBO (kg)

4

Ovládanie

  diaľkové, iOS, Android

TECHNICKÉ PARAMETRE DOKOVACIA STANICA:

Rozmery d x š x v (mm)    

540 x 300 x 55

Hmotnosť základne (kg)

2

 roboticky vysavac profivac