Novinky » Profivac
+421 908 246 780
Napíšte nám

Novinky

 
roboto x8 wireless 1

Najväčšia inovácia od vynájdenia vysávača!

ROBOTO je prvým a momentálne jediným robotickým vysávačom, ktorý je vďaka špeciálnej nabíjacej stanici plne automaticky spojený s centrálnym vysávačom ProfiVac. ROBOTO pozostáva z robota, ktorý vďaka inteligentnej technológii čistí podlahy, a samočistiacej dokovacej stanice.
A takto to funguje: ROBOTO vysáva obytné plochy Vášho domu alebo bytu. Po približne 90 minútach sa samostatne vráti k nabíjacej stanici. Tu sa napojí a počas toho, ako sa dobíja batéria, centrálny vysávač ProfiVac vyprázdni a vyčistí ROBOTO úplne automaticky. A to stále dokola. Raz do roka je však potrebné centrálny vysávač vyprázdniť.

Robotický vysávač ProfiVac ROBOTO

 
Bea Behaelter 1

Vyskúšajte si centrálny vysávač ProfiVac u vás doma*

Máte už hotové rozvody pre centrálny vysávač a zatiaľ ste sa nerozhodli, ktorý je najlepší? 
Máte centrálny vysávač, s ktorým nie ste spokojní a nechcete sa pomýliť po druhýkrát?
Máte centrálny vysávač staršieho typu a plánujete ho nahradiť novým?

ProfiVac radí – nekupujte mačku vo vreci a otestujte si špičkový centrálny vysávač ProfiVac s kompletnou bezdrôtovou vysávacou sadou priamo u vás doma** na 1 týždeň zadarmo a bez záväzkov.

 

* Bezdrôtový centrálny vysávač ProfiVac je možné nainštalovať na všetky druhy rozvodov s funkčnými aj nefunkčnými ovládacími káblami. Do všetkých typov domov od bungalovu cez poschodové železobetónové budovy až po hotely a penzióny.

** Ponuka platí pre nových zákazníkov, ktorí už majú nainštalované rozvody pre centrálny vysávač a zatiaľ sa nerozhodli, ktorý je pre nich ten pravý. Po uplynutí siedmich kalendárnych dní aktívneho používania sa môžete rozhodnúť, či nám vysávač aj s príslušenstvom vrátite alebo si ho kúpite. Zaplatiť môžete jednorazovou platbou alebo v troch splátkach.

 
ProviVac 430pc front

Výnimočný výrobok pre výnimočné domy a za výnimočných podmienok

Ak staviate, alebo plánujete stavbu rodinného domu s podlahovou plochou 200m2 a viac, nerobte kompromisy pri výbere centrálneho vysávača. Inteligencia a výkon je to, čo potrebuje každý väčší rodinný dom. Najvyššia úroveň v oblasti komfortu ovládania a sacej sily a bezkonkurenčné záručné podmienky Vám ponúkne len ProfiVac 430IS.

Ak sa rozhodnete pre ProfiVac 430IS do 31.3.2017, inštaláciu potrubia Vám urobíme za symbolické 1€. Materiál, inštaláciu, prácu a dopravu máte za 1€ k centrálnej jednotke ProfiVac 430IS a vysávacej sade s dĺžkou hadice do 10m.

Brožúra

 
Profivac Zentralstaubsauger - Design Award

Ocenenie RedDotAward za výnimočný dizajn

Medzinárodné ocenenie RedDot Design Award oceňuje to najlepšie z najlepšieho v kategóriách produktový dizajn, komunikačný dizajn a dizajnové koncepty. Súťaž v dizajne je zameraná na všetkých, ktorí chcú svoju ekonomickú činnosť vyznamenať mimoriadnym dizajnom. V kategórii produktového dizajnu bola nominovaná aj rukoväť vysávača značky ProfiVac.

Naša rukoväť na súťaži RedDot

 
Saugdosen Feller

Pre každého klienta tá správna vysávacia zásuvka

Naše centrálne vysávacie systémy sú premyslené do najmenšieho detailu. Vyšperkovaná realizácia sa naplní až vtedy, keď dobre funguje nielen vysávač, ale keď sa do vášho interiéru skvele hodia aj vysávacie zásuvky. Či už moderne, pestro alebo v súlade s elektroinštaláciou v dome – pre nás to nie je žiadny problém!

 
Der Saugschlauch verschwindet im Rohr

Hadica ukrytá v stene (HLS) – hadica sa uprace sama

Zabudnite na všetko, čo ste počuli o prenášaní vysávača a jeho hadice. Vďaka našej novinke, HLS systému ProfiVac, je už teraz tento problém minulosťou. Už nikdy viac otravné roznášanie! Okrem toho sa hadica aj sama automaticky uprace – bez dodatočného zabratia priestoru.

Vaše výhody s ProfiVac:

  • Žiadne otravné prenášanie
  • Tichý, bez hlučného motora
  • Žiadne znečistenie vzduchu, keďže výfukvedenie vedie do exteriéru
  • Zdravý, hygienický, rodinný
  • Viac voľného času vďaka najvyššiemu saciemu výkonu
  • Žiadne poškodenie nábytku ani zárubní
  • Bez dodatočných nákladov

Nový systém hadice ukrytej v stene v kombinácii s vysávačom ProfiVac šetrí čas a centrálne vysávanie premieňa na skutočný pôžitok!

Ďalšie informácie o HLS systéme

 
Wuusch - Zentralstaubsauger für die Küche

ProfiVac Wuusch

Ste skôr typ obľubujúci ručné vysávače? Potom bude produkt Wuusch, ohybná naťahovacia hadica z boxu, vaším geniálnym kuchynským pomocníkom. Hadicu možno natiahnuť z 1 m až na 7,2m (podľa typu). Wuusch vám spolu s vysávačom ProfiVac značne uľahčí každodenné vysávanie kuchyne. Tak budete mať viac času na relax.

Praktický pre inštaláciu do kuchynskej skrinky

 
MG 1302

Zásuvka na omrvinky

Hodí sa výborne do spodnej kuchynskej skrinky alebo zásuvky a je veľmi nenápadná. Keď zásuvku otvoríte, zapne sa vysávanie zásuvky, tá vysaje omrvinky a hotovo! 

Pokračovanie článku