Predradený separátor » Profivac
+421 908 246 780
Napíšte nám

Predradený separátor

Separátory sú skutočne všestranné! A vždy pripravené na spontánne nasadenie v exteriéri! Malý pomocník pri veľkých nečistotách

SetWidth2360-zentralstaubsauger-vorabscheider-dampf.jpg

Mobilné separátory majú jednu veľkú výhodu: nielen rýchlo a spoľahlivo odstraňujú tie najväčšie nečistoty, ale dokážu odsať aj veľké množstvá tekutiny. Tak možno bezproblémovo odstrániť vodu z roztopenej mrazničky, pokazenej práčky alebo zatopenej podlahy. Predradené separátory zabraňujú tomu, aby sa nepríjemný prach a tekutiny dostali cez potrubný systém do centrálneho vysávača. To dlhodobo šetrí vaše vysávacie zariadenie.

Ako funguje separátor?

Mobilný separátor sa pripája pred centrálny vysávač, a tak využíva jeho plnú saciu silu. Ťažké vysávané materiály, akými sú piesok, malé kamienky, studený popol či cementový prach, sa efektívne nasajú a bezpečne zachytia v nádobe. Pri dosiahnutí najvyššieho povoleného stavu hladiny tekutiny zabráni automaticky ďalšiemu nasatiu znečistenej vody plavák, ktorý zatvára ventil. Sacie zariadenie sa potom samé vypne.

Vďaka rôznym násadám je mobilný separátor skutočne multifunkčným zariadením.

Pestrý sortiment vysávacích násad umožňuje nielen efektívne mokré vysávanie alebo vysávanie veľkých čiastočiek, ale dokonca umožňuje aj užitočné činnosti, ako je vysávanie namokro alebo parné čistenie! Vďaka tomu sa tento multifunkčný vysávač ukázal ako neoceniteľná pomôcka v dielňach, hobby priestoroch a v domácnosti. Vďaka kolieskam sa ľahko ovláda a možno ho pohodlne použiť na vyčistenie pracovných a exteriérových oblastí, vstupných priestorov, plochy okolo krbov a nakladacích plôch vozidla. 

 
 
page media image 1

Čistenie okien parou

page media image 2

Zachytávanie nečistôt v prachovom sáčku

page media image 3

čistenie bazéna

page media image 4

Žehlenie