Referencie » Profivac
+421 908 246 780
Napíšte nám

Referencie

SetWidth2360-zentralstaubsauger-grossanlagen-02-thermoplan.jpg
 

Schindler Aufzüge AG, Ebikon

Firma Schindler AG Aufzüge v Ebikone využíva vo svojej budove centrálny vysávač Profivac, aby sa jej zamestnanci mohli tešiť nielen z bezprašných priestorov, ale aj zo vzduchu, ktorý neobsahuje zápachy, baktérie ani alergény. V 24-hodinovom call centre predstavuje dodatočnú výhodu aj to, že počas tichého centrálneho vysávania môžu zamestnanci aj naďalej bezproblémovo komunikovať so zákazníkmi. 

 

Kancelárska budova spol. IASA, Frauenfeld

V spoločnosti IASA Instandhaltungstechnik AG sa najvyššej miere čistoty zabezpečenej systémom centrálneho vysávania ProfiVac netešia iba zákazníci, ale aj zamestnanci. 

 

Ruská národná knižnica, Petrohrad

Ruská národná knižnica je vybavená doteraz najväčším existujúcim zariadením centrálneho vysávania ProfiVac. Práve v knižniciach sa sústredí mimoriadne veľa prachu. Bežné vysávače tento problém ešte zhoršujú, pretože rozvírený prach z vysávačov sa zhromažďuje na knihách. Vďaka zariadeniu centrálneho vysávania sa utieranie prachu, a tým aj náklady na čas a financie výrazne redukujú.

 

VacuumBay, Dubaj

V prevádzke VaccumBay v Dubaji sa každý deň v rámci 24-hodinovej prevádzky a niekedy pri teplote viac ako 50 °C vyčistí viac ako 350 vozidiel denne pomocou veľkého zariadenia ProfiVac, ktoré tu vozidlá zbavuje prachu a piesku z púšte.

 

Wyss Sanitär, obchodné sídlo a dielňa, Stans

Spoločnosť Wyss Haustechnik AG je odborníkom na kvalitatívnu sanitárnu techniku. Centrálny vysávač ProfiVac je počas výroby neustále v prevádzke. Vysávač ProfiVac udržiava v čistote dielňu aj obchodné sídlo spoločnosti Wyss Haustechnik AG, či už vysávaním zvyškov po odstraňovaní výronkov rezaných potrubí alebo prachu, ktorý sa nazbiera počas bežného pracovného dňa. 

 

Kávovary Thermoplan, Weggis

Kávovary značky Thermoplan sa používajú na celom svete. V závodoch v meste Weggis sa využívajú centrálne vysávače ProfiVac na optimalizáciu výrobných procesov. Po vyrobení sa musí každý výrobok otestovať. Skôr ako je pripravený ísť do predaja, sa však výrobok musí vyčistiť. V tomto procese sa riešenie ProfiVac postaralo o časovú úsporu viac ako 50 % tak, že povysávané zvyšné zrná a kávové usadeniny sa cez predradený odlučovač odvádzajú priamo do kompostu. Až 100 stupňov horúca voda využívaná na čistenie sa cez predradený odlučovač odvádza priamo do prípravného zariadenia.

 

Schweizerische Rheinsalinen, Pratteln

U najväčšieho švajčiarskeho výrobcu soli sa zariadenie centrálneho vysávania ProfiVac stará o čistotu špedičných a skladovacích hál. 

 

High-Tech-GlasTrösch, Bützberg

U najväčšieho švajčiarskeho výrobcu skla sa stáva, že sa to či ono sklo vo výrobe rozbije. V tomto prípade sa systém centrálneho vysávania ProfiVac postará o to, aby bolo prerušenie prevádzky čo najkratšie. 

 

Garage Waldspurger und Bühlmann AG, Mägenwil

Skôr ako vozidlá po servise a oprave opustia garáž, vyčistia sa ešte pomocou zariadenia centrálneho vysávania ProfiVac. Výkonné zariadenie ProfiVac sa postará o to, aby zákazníci svoje vozidlá dostali späť v čistom stave. 

 

Hess Holzbau AG, Ziefen

Spoločnosť Hess Holzbau AG koncipuje a realizuje novostavby, prestavby a prístavby, ako aj sanácie. Zariadenie centrálneho vysávania ProfiVac a hadicový navijak slúžia na priame vysávanie brúsnych a hobľovacích strojov na rýchlejšie vyčistenie pracovísk. 

 

Vogt AG, Meinisberg

Pri výrobe malých elektrických článkov sa systém vysávania ProfiVac používa pomocou priameho vysávača presne na mieste, kde nečistoty vznikajú, konkrétne na brúsnych a leštiacich strojoch. Pomocou centrálneho vysávača ProfiVac sú denne čistené aj samotné pracoviská.

 

Felchlin Schokolade AG, Schwyz

V spoločnosti Felchin Schokolade AG sa kakaové bôby spracovávajú na ušľachtilú čokoládu. V zóne so stupňom potravinovej hygieny sa vysávač ProfiVac stará o to, aby stroje na spracovanie kakaových bôbov, ich praženie a lúpanie zodpovedali nárokom na potravinovú čistotu. Vysávač sa používa aj na čistenie dopravných zariadení.

 

V-Zug AG Geschirrspüler, Zug

V najväčšom švajčiarskom závode na umývačky riadu vyprázdňuje zariadenie ProfiVac v rámci testovania vodu z umývačiek. Vďaka rafinovanému systému dvojitého predradeného odlučovania, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre tohto zákazníka, je možné vyprázdnenie realizovať v rámci neprerušovanej prevádzky. Tak možno pri testovaní ušetriť cenný čas.

 

Obchodné sídlo a kancelárie spol. Bütler Elektro, Sins

Kompletné čistenie kancelárskej budovy a dielní sa v spoločnosti Bütler Elektro GmbH realizuje pomocou zariadenia ProfiVac. Zariadenie centrálneho vysávania ProfiVac taktiež optimalizuje výrobné procesy pri produkcii skriňových rozvádzačov. 

 

Brita Wasser, Neudorf

Pri výrobe filtračných vložiek na odstránenie vodného kameňa v kávovaroch sa taktiež používa zariadenie ProfiVac – pri výrobnom stroji dochádza z dôvodu množstva pevných prípojok k tomu, že sa neustále prúdiacigranulát pri plnení nedostatočne distribuuje. – V tomto prípade bolo dôležité, aby sa zabezpečil bezporuchový výrobný postup, keďže granulát rozsypaný v okolí často spôsoboval prerušenie výrobného procesu.

 

Obchodné sídlo a kancelárie spoločnosti Wyss Sanitär, Alosen

Pri výrobe potrubí značky Geberit sa všetky zvyšky po odstraňovaní výronkov odstraňujú priamo pri stroji. Taktiež sa zariadenie používa na čistenie kancelárií, ako aj bytov v obchodnom sídle.

 

Dopravné podniky mesta Zürich

Na zaručenie bezporuchovej električkovej prevádzky vysáva zariadenie Profivac denne prach a lístie z klimatizačných kompresorov umiestnených na streche. Dodatočne sa cestujúci môže tešiť z čistých prepravných priestorov.

 

Schwyzer Kantonalbank, Schwyz

Aj spoločnosť Schwyzer Kantonalbank je čistená pomocou systému centrálneho vysávania ProfiVac. V kanceláriách sa tu dokonca efektívne odstraňuje aj mikroskopický prach, vďaka čomu sa tu pre zamestnancov a klientov vytvára zdravá klíma. 

 

Arthur Weber Stahl AG Industrie, Schwyz

Spoločnosť Arthur Weber AG je jedným z vedúcich poskytovateľov stavebno-technických výrobných systémov, náradia a železiarskeho tovaru. Vo výrobe armovacieho železa sa prostredníctvom zariadenia centrálneho vysávania neustále odsáva žeraviaca miska. Tým vzniká zdravšia klíma vo výrobných halách.

 

Mühle Aeschlimann, Lotzwil

Tento tradičný rodinný podnik vyrába už od roku 1885 najlepšiu múku na pečenie a zušľachtené bio obilie. ProfiVac túto tradičnú spoločnosť podporuje pri hygienickom čistení, čím sa stará o urýchlenie výroby.

 

Veterinárna klinika v mestách Thun, Masans a Feusisberg

Pred operáciami sa zvieratá musia oholiť a zariadenie ProfiVac potom oholenú srsť odstraňuje nehlučne a nanajvýš hygienicky.

 

Hotel Rigi-Kulm, Rigi-Kulm

Technická miestnosť sa tu nachádza na najvyššom poschodí, na ktorom je nainštalovaný aj centrálny vysávač ProfiVac. Tak sa všetok prach a nečistoty nasajú a dopravia nahor cez štyri poschodia až do technickej miestnosti. Ani to nepredstavuje vďaka enormnému saciemu výkonu zariadení ProfiVac žiadny problém.

 

Hotel Sereina, Sils-Maria

Vďaka vysávaču ProfiVac sa pre hostí výrazne zlepšuje hotelový servis, pretože efektívne časy upratovania a tichučké zvuky pri vysávaní umožňujú oveľa flexibilnejšie časy nasadenia personálu. Keďže vďaka zariadeniu centrálneho vysávania nevzniká takmer žiadne zaťaženie hlukom, možno izby upratovať aj v čase, keď iní návštevníci hotela ešte stále spia. Vďaka tomu sa môžu hostia ubytovávať aj mimo bežných ubytovacích časov.