Úspora času a peňazí » Profivac
+421 908 246 780
Napíšte nám

Úspora času a peňazí

Centrálne vysávače dávajú zmysel! Výmenou bežných čistiacich systémov za modernú vysávačovú techniku môžu hotely trvalo šetriť čas, energiu a náklady. Radi vám pomocou vhodného systému vysávania pomôžeme pri optimalizácii hodnotového reťazca v manažmente vášho zariadenia.

SetWidth2360-zentralstaubsauger-01hotel.jpg

Pokroková technika pre moderné hotely

Vyššia produktivita vďaka kratším dobám čistenia
Naše systémy prekonávajú sací výkon bežných priemyselných vysávačov dvojnásobne až trojnásobne. Na dosiahnutie požadovaných výsledkov postačuje už jeden vysávací cyklus. Vďaka centrálnemu vysávaču možno ušetriť pracovný čas vášho personálu až o 70 %.

Vysávanie počas časov odpočinku
Centrálny vysávač možno bez problémov použiť v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu. Pracuje neuveriteľne ticho. Vďaka tomu nebudú rušení hostia ubytovaní vo vedľajších izbách. Tak možno hotelové izby upratať pre ďalších návštevníkov aj v noci. Ďalšou výhodou zariadenia centrálneho vysávania: Vaši hostia viac nebudú viazaní na fixné časy, v ktorých sa môžu ubytovať.

Investícia, ktorá sa počíta
Zaobstaranie centrálneho vysávača sa vyplatí na veľa rokov. Použitím motorov, ktoré sa neopotrebovávajú, si zariadenie nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Tak nevznikajú žiadne dodatočné náklady v dôsledku nákupu spotrebných materiálov a amortizačné náklady tak možno znížiť o 80 %.

 
 
page media image 1

Efektívna doba čistenia