Funkcie inteligentnej rukoväte » Profivac
+421 908 246 780
Napíšte nám

Funkcie inteligentnej rukoväte

SetWidth2360-zentralstaubsauger-handgriffe.jpg
 
 
zentralstaubsauger handgriffe on off

Rukoväť s funkciou Zap/Vyp

Zredukované na to najdôležitejšie - prístroj možno pomocou soft spínača zapnúť/vypnúť.

 
zentralstaubsauger handgriffe powerd contr

PowerControl

Plnou parou vpred

Na rukoväti hadice PowerControl môžete pomocou tlačidla PowerControl nastaviť požadovaný sací výkon. Tak môžete použiť presne taký výkon, aký na vyčistenie podlahy potrebujete. Máte možnosť vyberať medzi sacím výkonom v hodnote 50 a 100 percent (jednomotorové vysávače), alebo 30, 60 a 100 percent. Nastavenie stupňov sacieho výkonu môžete vidieť na LED displeji.

Všetky vysávače ProfiVac predávané na Slovensku majú funkciu PowerControl.

Po vypnutí vysávača pri menej ako 100 percentách výkonu beží centrálny vysávač automaticky ešte 4 sekundy na 100-percentnom výkone, aby sa odstránili zvyškové nečistoty z potrubného systému a z vysávacej hadice.

 
zentralstaubsauger handgriffe int sys

IntelligentSystem® a PowerControl®

To najlepšie z najlepšieho

Na rukovätiach možno pohodlne odčítavať všetky dôležité údaje centrálneho vysávača bez toho, aby ste museli chodiť hore-dole k zariadeniu a späť. V prípade, že sa má uskutočniť vyčistenie filtra alebo vyprázdnenie nádoby na nečistoty, rozsvieti sa s včasným predstihom varovný symbol. O tom všetkom vás bude systém vysávania automaticky informovať.

Pomocou dodatočnej funkcie PowerControl môžete sací výkon regulovať v 3 stupňoch – 30 %, 60 % a 100 %. To má svoje výhody keď čistíte rôzne druhy podláh, alebo sa venujete rôznym stupňom znečistenia. 30 % sacieho výkonu zodpovedá veľmi jemnému saciemu chodu, napr. pri čistení drahých závesov, alebo vysávaní domácich miláčikov. 60 % sacieho výkonu vyčistí vašu obľúbenú pohovku, textílie alebo kobercové podlahy. Najvyšší stupeň je určený na tvrdé povrchy a odstraňuje aj odolné nečistoty z auta.