Hotelové vysávače » Profivac
+421 908 246 780
Napíšte nám

Hotelové vysávače

Jeden vysávač pre celú budovu!

Čistota je alfou a omegou každého hotela! Pomocou centrálneho vysávacieho systému ProfiVac môžu prevádzkovatelia penziónov a hotelov svojim hosťom ponúknuť relaxačný pobyt v hygienickom prostredí. Pritom garantujeme: Naše centrálne vysávače ProfiVac odstránia ticho a riadne akékoľvek nečistoty a uľahčujú každodennú prácu pri udržiavaní priestorov.

SetWidth2360-zentralstaubsauger-grossanlage-hotel-image.jpg

Urobte pre svojich hostí niečo dobré!

Znížte zaťaženie jemným prachom vo svojom hoteli použitím centrálneho vysávača. Už nebudú unikať žiadne nepríjemné zápachy tak, ako je to pri bežných vysávačoch. Odpadový vzduch sa profesionálne odfiltruje a cez systém potrubí odvedie do exteriéru. Centrálny vysávač je pre alergikov tou správnou voľbou.

... taký tichý!
Že ani hostia vo vedľajšej izbe nebudú počas vysávania rušení....

... taký nekomplikovaný!
Že centrálny vysávač predstavuje uľahčenie práce. Používanie ťažkých prístrojov odpadá a vy tak môžete trvalo optimalizovať bežný pracovný deň upratovacích služieb.

... s takou dlhou životnosťou!
Naše centrálne vysávače pracujú bez dodatočných nákladov – a to celé desaťročia. Nemusíte dokupovať žiadne spotrebné materiály.

... A taká jednoduchá montáž!
Montáž veľkého zariadenia možno zrealizovať aj bez veľkých stavebných úprav. Bežná hotelová prevádzka pritom nebude narušená.

... Rýchlo požiadajte o informácie!
Naši špecialisti vám ukážu, ako a vďaka ktorému vysávaciemu systému sa vo vašom podniku dajú ušetriť čas a náklady. Zašlite nám svoje otázky!

 
 
page media image 1

Nerušená pohoda