Dodatočná inštalácia » Profivac
+421 908 246 780
Napíšte nám

Dodatočná inštalácia

NA CENTRÁLNY VYSÁVAČ NIE JE NIKDY PRÍLIŠ NESKORO!

Dodatočná inštalácia centrálneho vysávača je možná takmer v každej budove a iba s mierne väčším úsilím spojeným s plánovaním. Potrubné vedenia sa založia skrytou inštaláciou za obloženie alebo vstavané skrine.

SetWidth2360-zentralstaubsauger-ProfiVac-mit-Kinder.jpg

Dodatočná inštalácia iba za jeden deň

Už existujúce budovy možno centrálnym vysávačom dovybaviť oveľa jednoduchšie, ako by ste čakali. Centrálne inštalované zariadenie je možné bezproblémovo umiestniť v pivnici, kotolni alebo hospodárskej miestnosti. Rovnako dobré miesto je  aj podkrovie. Vo väčšine prípadov sa v budove musí urobiť iba jedno vertikálne vedenie. Aby sa pritom dosiahlo vzhľadovo atraktívne riešenie, vedenia sa inštalujú profesionálnym spôsobom za kuchynské steny, do vstavaných skríň, schodov alebo nepoužívaných šácht. Všetko sa vypracuje v rámci starostlivej fázy plánovania: umiestnenie siete vedení, poloha prípojných bodov a sacích potrubí. Montážne práce trvajú spravidla jeden deň.

Náš servis pre vás: Radi vás navštívime priamo na mieste a nezáväzne vám poradíme s ohľadom na možnosti montáže a náklady na inštaláciu centrálneho vysávania.

 
 
page media image 1

Inštaláciu je vidieť v stĺpci schodiska

page media image 2

Neviditeľný v kuchyni

page media image 3

Viditeľný na schodisku