Centrálny vysávač » Profivac
+421 908 246 780
Napíšte nám

Centrálny vysávač

11 dobrých dôvodov pre centrálny vysávač

SetWidth2360-zentralstaubsauger-ProfiVac-mit-Kinder.jpg

Centrálny vysávač – nová dimenzia vysávania

Vysávač je azda tým najvyužívanejším domácim spotrebičom. Aj keď je váš byť alebo dom po vysávaní zdanlivo čistý, vo vzduchu sa stále nachádza nespočetné množstvo alergénov, ktoré sa vysávaním ešte viac rozvíria. Podlaha teda vyzerá čistá, no zostáva zaťažená pachmi, roztočmi a inými alergénmi. To je nepríjemné zvlášť pre alergikov a negatívne to ovplyvňuje kvalitu ich života.

 
 
zentralstaubsauger Staubsaugerkilometer

Čistý vzduch bez alergénov

Iba vďaka systému centrálneho vysávania dosiahnete zdravú klímu v miestnosti. Vďaka podtlaku v potrubí sa nasaté nečistoty prepravia priamo do centrálnej jednotky ProfiVac, kde sa filtrujú. Potom sa vo forme odpadového vzduchu odvedú do exteriéru. Výrazne sa tým redukuje jemný prach a aj sami uvidíte, že sa na vašom nábytku bude usádzať menej prachu, a už ho nebudete musieť utierať tak často. Vďaka centrálnemu vysávaču ProfiVac vnesiete do svojich štyroch stien zdravšie prostredie. Zdraviu škodlivé mikroskopické prachové čiastočky a alergény sa z domu efektívne odvedú potrubným systémom. Kvalita vzduchu v miestnosti sa tým výrazne zlepší.

 

Šetrí čas a nábytok

Systém potrubí vstavaný do samotnej budovy spája jednotlivé poschodia od pivnice, po podkrovie. Vysávacie zásuvky rozdelené po obytnej ploche umožňujú nenáročný prístup k ľahučkým vysávacím hadiciam. Na 120 m2 obytnej plochy sa inštaluje jedna až dve vysávacie zásuvky na pripojenie vysávacej hadice. Takže všade v dome máte jednoduchý prístup k hadici a môžete okamžite vysávať. Nemusíte sa už viac naťahovať s vysávačom a zároveň budete šetriť aj svoj nábytok či chrbát.

 

Kvalita a dlhá životnosť

Centrálny vysávač ProfiVac vám iba pri zanedbateľnom úsilí vynaloženom na údržbu bude dobre slúžiť aj 30 rokov. Predstavuje tak výhodnú investíciu, ktorá vám vďaka dlhej životnosti prinesie veľa radosti, ako aj uznávané hygienické a zdravotné výhody.

 

ABSOLÚTNA VYSÁVACIA SILA

Centrálny vysávač ProfiVac mnohonásobne prekračuje sací výkon bežných vysávačov. Nečistoty a prach sa odstránia behom chvíľky. To šetrí čas na vysávanie a predlžuje čas na relax! Odstráni dokonca aj silné znečistenia, ktoré sa vyskytujú v priemyselnej oblasti.

 

MENEJ HLUKU

Centrálne vysávače ProfiVac sú extrémne tiché. Sacie zariadenie, ktoré je centrálnou časťou celého systému, je umiestnené mimo obytného priestoru, napr. v pivnici. Počas vysávania budete počuť aj zvonenie telefónu či domového zvončeka. Hluk nebude rušiť ani spiace bábätko či susedov.

 

ŽIADNY KÁBEL

Centrálne vysávače ProfiVac sú bezkáblové. Rušivé káble a nebezpečenstvo zakopnutia vám viac nebudú stáť v ceste.

 

ŠETRNÝ K CHRBÁTU

Náročné ťahanie, nosenie a prepájanie vysávača je minulosťou. Jednoducho do vysávacej zásuvky zastrčte praktickú vysávaciu hadicu. Klik! – a centrálny vysávač ProfiVac je pripravený na použitie. Vysávacia hadica je ľahká a elastická a vďaka nej sa domáce práce vykonávajú rýchlo a pohodlne.

 

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Inštalácia centrálneho vysávača je najjednoduchšia v novostavbe, kde sa so zariadením ráta už od začiatku stavebných prác. Vysávacie zásuvky možno umiestiť individuálne a podľa potreby, aby hadica dosiahla do každého kúta v dome.

 

ZVÝŠENIE HODNOTY NEHNUTEĽNOSTI

Vďaka centrálnemu vysávaču sa zvýši hodnota vášho majetku. Nehnuteľnosť tak nie je iba na najmodernejšej úrovni, je aj ekonomicky a ekologicky trvalo udržateľná. To sa zase vyplatí pri predaji alebo prenájme.

 

ŠETRENIE NÁKLADOV A ENERGIÍ

Centrálny vysávač spotrebuje oveľa menej elektriny ako bežné vysávače! Nevznikajú vám takmer žiadne dodatočné náklady. Nemusíte meniť žiadne filtre. Niektoré prístroje používajú vrecká do vysávača. Iba v tejto oblasti sa musia na zaistenie prevádzkovej funkčnosti vynakladať malé náklady. 

 

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

Naše vysávačové systémy sú odolné a majú dlhú životnosť. Centrálny vysávač ProfiVac vás bude sprevádzať minimálne 30 rokov. Jednorazová investícia sa vám z dlhodobého hľadiska oplatí.